SEO ehk kodulehe optimeerimine

Home / Teenused / SEO ehk kodulehe optimeerimine


Oled tüdinud istumas viimases pingis, kus midagi ei kuule ega näe? Kui soovid jälgida klientide etendust esireast, siis me aitame sul saada paremaid positsioone Googles!Iga päev teevad sinu potentsiaalsed kliendid Googles sadu otsinguid, et leida seda, mida sina pakud

Maksa ainult tulemuste eest – pakume tulemustasupõhist kodulehe optimeerimist. Teeme märksõna analüüsi, valime parimad märksõnad välja ning optimeerime need otsingumootoritele. Saa teada, millised on sinu võimalused Googles – küsi meilt järgi!

Meil on pikaajaline kogemus veebilehtede optimeerimisel. Optimeerimine on küllaltki keeruline ning seetõttu on kerge lasta end eksitada valedest võtetest. Võlurohtu ei ole olemas ja võime sirge seljaga öelda, et pakume ainult eetilisi ja lubatud optimeerimisvõtteid, mis on ka Google enda poolt kinnitatud. SEO ei ole igaühele kasulik, seega me ei pakugi seda igaühele vaid selgitame teie vajadused välja. Iga projekt on eriline ja unikaalne.


Siin on põhilised teenused-paketid, mida me SEO puhul pakume:

1. Süvaanalüüs, tegevuskava, koolitus
2. Veebilehe sisene optimeerimine (sisu, tehniline SEO) – ühekordne tegevus
3. Tulemustasupõhine optimeerimine (sisu, tehniline SEO, linkimine) – perioodiline tegevus

Iga veebileht ja valdkond on erinev, seega üldistusi ei saa teha ning igaühele teeme personaalse pakkumise. Võta meiega ühendust ning räägime lähemalt võimalustest.

Google-adwords-naide

Telli TASUTA SEO analüüs oma veebilehele:

Nimi*


E-mail*


Veebilehe aadress, mille kohta soovite SEO-lühianalüüsi:


Lisainfo

Juhul, kui andmed ei ole selged ja täielikud, siis meil on õigus loobuda lühi-analüüsi saatmisest.

Küsisin Renelt nõu enda e-poe optimeerimise osas. Optimeerimise plaan pandi kokku väga kiiresti, lähtudes personaalsest vajadusest. Rene on üks vähestest Eesti ettevõtlusmaastikul, kes on hea nõuga alati nõus aitama, raha maksmise aeg saabub alles siis, kui tulemused on silmnähtavad. Lähtudes tõelisest klienditeenindusest, mille osaks ma sain, leian et arve, mis selle eest esitati, oli liialt väike.

OÜ Pakendirätsep, www.pakendiabi.ee

Henri Reinfelt