Google Adwords reklaam

Home / Teenused / Google Adwords reklaam


"90% meie klientidest on pikendanud Google reklaami, alustades 1 kuuse kampaaniaga ning jätkates juba aastaringselt. Google reklaam tõestas ennast neile juba peale esimest kuud". Igale uuele reklaamijale pakume 40 € Google Ads sooduskupongi !


Kvalifitseeritud Google Adwords spetsialist
“Meie projektijuhid on läbinud Google eksamid (Google Adwords Search, Google Analytics) ning seeläbi Google poolt kvalifitseeritud spetsialistid”
 
 

Me ei tee kalleid brändikampaaniaid, vaid optimeeritud eelarvega sihitud ja tulemuslikku reklaami

Google on üks parimaid reklaamkanaleid, kus on tulemused mõõdetavad, reklaam sihitud kindlale huvilisele ning reklaami hind soodne. Teame väga hästi, et turundus ja reklaam võib kallis olla, kuid kui eelarve on piiratud, siis meiega saad kampaania panna kokku isegi 150 euro eest. Näiteks Googles võib ühe kliki hinnaks olla 0,1 eurot, samas kui mõni teine reklaam on 20x kallim.


Lühidalt kokkuvõttes toimib Google reklaam nii, et kui huvilised otsivad Google otsingumootorist sinu pakutavaid teenuseid või tooteid, siis kuvatakse sinu reklaami. Reklaam käivitub kindlate otsingusõnade peale, mille saad ise valida.

Näiteks kui sinu firma tegeleb lillede müügiga (lillepood), siis saad valida endale sobivad märksõnad, mille puhul reklaame näidatakse (näiteks lilled, lillepood, lillede müük, lillepood tallinnas, roosid, tulbid, pruudikimbud, matusepärjad). Kui nüüd huviline otsib Google-st nende märksõnadega , siis näidatakse sinu firma reklaami ja kui huviline klikib reklaamil, siis suunatakse ta sinu kodulehele.

Reklaame saab sihtida väga erinevalt. Näiteks saab reklaame kuvada kindlatel päevadel, kindlal kellaajal ning erinevaid reklaamsõnumeid mobiiliga otsijale, tahvelarvutiga otsijale ja arvutiga otsijale. Reklaamidele saab lisada kontaktandmeid ja täiendavaid linke. Lisaks saab reklaame kuvada ka Google Display partnerlehtedel ja palju muid võimalusi. Meie ülesanne on koostada sobivad reklaamid ja seadistada need vastavalt teie vajadustele ja valdkonna põhiselt.


1. Soodne hind võrreldes teiste reklaamkanalitega
2. Väga täpne sihtimine just teie sihtgrupile
3. Täpne statistika tulemuste mõõtmiseks
4. Vabalt valitud eelarve ja periood
5. Meie projektijuhid on läbinud Google eksamid (Google Adwords Search) ning seeläbi Google poolt kvalifitseeritud spetsialistid

Google-adwords-naide

Küsi meilt pakkumist:

Nimi (kohustuslik)


E-mail (kohustuslik)


Veebilehe aadress, millele soovite reklaami teha:


Millistele märksõnadele sooviksite reklaami teha? (kui neid on):


Lisainfo

Oleme väga rahul. Teie kaudu saab üldse aimu, mis ja kuidas peaks töötama. Eriti meeldib mulle just abivalmidus ja vastutulelikkus n-ö kliendi soove arvestades.

Oleme alati saanud kõigile küsimustele vastused ja lisaks ka asjadele, mida ise ei osanudki vaadata. Olen teid juba soovitanud teistele ja soovitan kindlasti edaspidi ka.

Surgitech AS, www.surgitech.ee

Marge Männistu