Agentuur

Home / Agentuur


Oleme spetsialiseerunud internetiturundusele, mille alt pakume SEO-teenuseid, reklaami Googles ja partnervõrgustikes ning analüütikat, strateegiat, kasutusmugavust, konversioone. Me ei taha pakkuda kliendile ainult klikke ja külastusi vaid aitame selle ka rahasse arvestada, et tekitada otsest tulu (käibe kasvu)


Meie projektijuhid on läbinud Google eksamid (Google Adwords Search) ning seeläbi Google poolt kvalifitseeritud spetsialistid:


Otsime müügitalenti ja projektijuhti

Oleme kiiresti kasvav internetiturunduse agentuur, kes otsib oma tiimi müügitalenti ja projektijuhti. Kui sul on olemas müügikogemus/projektijuhtimise kogemus ja (interneti)turundus ei ole sulle võõras, oled ambitsioonikas ning hea suhtlemisoskusega, siis võta meiega kindlasti ühendust. Saada meile oma CV ja kaaskiri aadressile rene@magnetmarketing.ee ning sobivusel räägime juba lähemalt. Teeme sulle selgeks parimad nipid veebilehe optimeerimisest, Google reklaamidest, konversioonidest, analüütikast ning kliendipsühholoogiast :)

 


Rene Meres

Projektijuht/Loovjuht

rene@magnetmarketing.ee / +372 566 55 990

Internetiturunduse ja veebilehtedega tegelenud alates 2007 aastast. Rene portfolio sisaldab tugevaid SEO-projekte, kasumlikke internetikampaaniaid, põhjalikke kokkuvõtteid-analüüse ja sisukaid koolitusi. Rene eesmärgiks ei ole ainult projektide läbiviimine vaid ka nõustamine, suunamine ja numbrite taga tervikliku pildi nägemine. Lisaks SimplBooks üks eestvedajatest, purjetaja, maratonijooksja, ekstreem- ja kestvusspordi harrastaja, motivatsioonisõltlane ning start-up-huviline.