Kliendid meist

Home / Kliendid meist


 
Küsisin Renelt nõu enda e-poe optimeerimise osas. Optimeerimise plaan pandi kokku väga kiiresti, lähtudes personaalsest vajadusest. Rene on üks vähestest Eesti ettevõtlusmaastikul, kes on hea nõuga alati nõus aitama, raha maksmise aeg saabub alles siis, kui tulemused on silmnähtavad. Lähtudes tõelisest klienditeenindusest, mille osaks ma sain, leian et arve, mis selle eest esitati, oli liialt väike.

OÜ Pakendirätsep, www.pakendiabi.ee

Henri Reinfelt
 
Magnet OÜ on olnud meie ettevõtte partner Google reklaamide koostamisel ja haldamisel ning kodulehe optimeerimisel. Magnet OÜ-l on jagunud asjatundlikku nõu ja soovitusi, mis on suurendanud meie kodulehe külastatavust ning toonud hulgaliselt uusi kliente. Tean et võin pöörduda Magnet OÜ poole oma küsimustega kohe kui need tekivad, olenemata nädalapäevast või kellaajast, ja parim lahendus leitakse alati väga kiiresti!

Alltrendo OÜ, www.trallituba.ee

Andra Tetsov
 
Enne Magnet OÜ-ga koostöö alustamist, otsisime pikka aega Google koostööpartnerit. Nüüdseks oleme nendega teinud juba pikaajalist koostööd ja oleme pakutava teenusega väga rahul. Magnet OÜ internetiturunduse eksperdid on oma töös väga põhjalikud ja alati valmis maksimaalselt panustama parima tulemuse saavutamiseks. Meile väga meeldib, et kõikidele töö käigus tekkivatele küsimustele saab alati vastused ja vajadusel seletatakse kogu protsess üksipulgi lahti. Kindlasti on tegemist ühtede parimate Google ja SEO spetsialistidega Eestis.

Multimeedium OÜ, www.multimeedium.ee

Kristi Lilleorg Sinha
 
Meie poolt tellitud jõulukaart vastas ootustele ja olime töö protsessiga väga rahul. Töö kiire ja korralik. Küsimuste vastused saime kiirelt ja viivitusteta. Saime vajalikke soovitusi (jõulukaardi kujunduse osas just). Kindlasti soovitan Teid ka teistele firmadele.

Koostöö oli väga sujuv ja professionaalne. Jäime rahule (seda näitab ka see, et tellisime teist aastat järjest jõulukaardi teie firmast).

Eesti Liikluskindlustuse Fond, www.lkf.ee

Kirsika Peil
 
Kuna interneti ajastul on kõik asjad võimalikud ja neti-keel nii keeruline, siis kokkuvõttes saime kõigest aru mida meile pakuti. Kasuks tuleb ka hea inglise keele oskus.

Kõik mis tundus algul keeruline, oli siiski teostatav, kuid keerukuse tõttu veidi aega nõudev. Seoses kodulehtede suure valikuga on “oma ettevõtte näoga” kodulehe valimine kõige raskem osa selles. Kindlasti tuleks enne kodutööd teha, milliseid lisa elemente meil vaja on ja kas kõik on ka turvaline.

Töö operatiivsus väga kiire ja lõpptulemus hea.

Haja Autokool, www.autokoolhaja.ee

Viivika Vainu
 
Tellisime SEO tegevuskava ja nõustamise ning oleme väga rahul, teie kaudu saab üldse aimu, mis ja kuidas peaks töötama, lisaks on mul Rene suhtes suur usaldusväärsus, mida paljude teiste inimeste/ettevõtete kohta öelda ei saa. Eriti meeldib mulle just abivalmidus ja vastutulelikkus n-ö kliendi soove arvestades, pluss see, et ta ilmselgelt armastab oma tööd ja teab, mida sa räägib.

Mis mulle veel meeldib on see, et erinevalt paljudest teistest sarnastest pakkujatest läheneb ta hästi individuaalselt nii probleemile, kui asja majanduslikule küljele, sest on nähtud küll, kus ettevõtted on rohkem arve kirjutamisest huvitatud kui probleemist/vajadusest endast. Olen saanud alati kõigile küsimustele ja lisaks ka asjadele, mida ise ei osanudki vaadata, vastused.

Olen Rened juba soovitanud teistele ja soovitan kindlasti edaspidi ka.

Surgitech AS, www.surgitech.ee

Marge Männistu